HİZMETLERİMİZ

Esenyurt Hurdacılar Hurda Alımı

Esenyurt Hurdacılar Hurda Alımı

Günlük hayatta kullandığımız ürünlerin poşetlerini, kutularını, gazete kağıdı...

 

 

Esenyurt Hurdacılar Hurda Alımı

Günlük hayatta kullandığımız ürünlerin poşetlerini, kutularını, gazete kağıdı ve pet şişelerini ya da arızalı olup kullanılamayacak durumdaki elektronik bir malzemenin parçalarını geri dönüşüme kazandırarak ülke ekonomisine ve çevreye katkıda bulunmak mümkün.  Ayrıca geri dönüşüm enerji tasarrufu ve doğal kaynakların korunması açısından da çok önemlidir. Tabi bunu yapabilmemiz için bu konuda faaliyet gösteren firma/kuruluşlara ihtiyacımız olacak. Esenyurt hurdacılar sitesinde hurda malzemelerinizi geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Üstelik bu hurdalar karşılığında nakit alarak sizde kazançlı çıkarsınız.

 


    Bir pet şişe doğada 400 yılda yok olurken, plastik çakmak ve alüminyum 100 yıl, plastik malzeme 1000 yıl, cam şişe ise 4000 yılda doğadan yok olmaktadır. Bu süreler dikkate alındığında geri dönüşümün ne kadar önemli olduğu anlaşılmaktadır. Bunların dışında demir, bakır, kablo, krom, kurşun, televizyon, çamaşır makinası, bulaşık makinası, bilgisayar, klima, kağıt, karton, naylon, cep telefonu vb. gündelik hayatta kullandığımız malzemeler geri dönüşüme kazandırılmaktadır. Esenyurt hurdacılar sitesinde profosyonel ekipler gelen hurdaları sınıflandırarak alırlar her hurdanın bedeli konusunda bilgilendirme yaparlar. Elinizde bulunan hurdaları değerlendirmek için telefon etmeniz yeterli. 7/24 çalışan ve hurdalarınızı dilediğiniz yerden teslim alan saha ve keşif elemanları sayesinde kendinizi yormadan doğaya katkıda bulunmanız mümkün olacaktır. Esenyurt ta bulunan bu firmaların ortak amacı doğaya katkı olduğundan her biri profosyonel ekibi ile 7/24 hizmet vermektedir.

 


    Bu firmalara hurda teslim etmeniz için Esenyurt ta oturmanız gerekmiyor çünkü, Esenyurt hurdacılar sitesindeki firmalar hurdalarınızı yerinde inceler, size uygun fiyatı verir ve bulunduğunuz yerden teslim alırlar. Firmalar bu konuda ellerinden geleni yapmaktadır. Bireysel olarak bizde doğaya katkıda bulunmak istiyorsak bu firmalarla iletişime geçebiliriz. Bu işten hem doğa hem de bu işe aracılık eden herkes kazanabilir yeter ki isteyelim. Firmamız Büyükçekmece Hurdacılar olarakta hizmet vermektedir.