HİZMETLERİMİZ

İkitelli Hurdacılar Hurda Alımı

İkitelli Hurdacılar Hurda Alımı

 

 

İkitelli Hurdacılar Hurda Alımı

İstanbul ve çevresinde kaliteli hizmetler sunmakta olan İkitelli hurdacılar firması olarak sizlere ve çocuklarınıza daha sağlıklı ve temiz bir gelecek sunmak adına özenle çalışmaktayız. Kâğıt atıkları, plastik şişeler, lastik parçaları, demir, bakır, elektronik eşya hurdaları, eski iş makinaları ve daha birçok hurdaların alım ve satımlarını gerçekleştirmekteyiz. Alım ve satımları gerçekleştirdiğimiz hurda fiyatlarını piyasaya uygun şekillerde düzenli olarak güncellemekteyiz. Geniş bir çevreyle çalışmakta olan firmamız günlük olarak belirlemiş olduğu bölgelerden atıkların toplama işlemini gerçekleştirmektedir. Her geçen gün sektörde gelişerek büyümekte olan firmamız gelişen teknolojiyle birlikte kendisini de geliştirmekte ve yenilemektedir.

 


Sahip olduğu web sayfası üzerinden daha geniş kitleye ulaşan İkitelli hurdacılar, sizlerden gelen talepler doğrultusunda hurdalarınızın alım ve satımlarını yerinde ve hak ettikleri fiyatlarda gerçekleştirmekteler. Kendileriyle çalışan kişileri zaman ve para olarak hiçbir mağduriyet yaşatmamakta olan firma sahip olduğu deneyimli ve tecrübeli kadrosu sayesinde üstün kalite de hizmete imza atmaktadır. Yaptığı işin ne derece önemli olduğunun bilincinde olan ve daha iyisini yapmak adına çalışmalarına devam den firma tüm hurdalarınızı depo ya da fabrikalardan kendi araçları ile almaktadır. Ödemelerde de hiçbir şekilde gecikmeler yaşatmayarak müşterilerini memnun etmektedir.                   

 

Daha temiz ve yemyeşil bir dünya da yaşama imkânı sunan geri dönüşüm bilincini yeterince aşıladığımız çocuklarımız tüm hayatları boyunca bunun ne kadar önemli olduğunu ve yaptıkları işin geleceğe bir yatırım olduğunu bilerek büyüyeceklerdir. Bu derece önemli bir sektörde uzun yıllardır çalışmalarına devem etmekte olan İkitelli hurdacılar sizlerin dilediğiniz her an kendisine  ulaşabilmeniz adına web sitesinden her daim hizmet vermektedir. Ülkemizin en önemli ve en büyük illerinden birinde hizmet vermekte olan firmamız alanında en iyisi olmak adına özenle çalışmaktadır. Firmamız Hadımköy Hurdacılar olarakta hizmet vermektedir.