Ankara Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları hurda satışının yapılacağı hurda türüne göre değişmektedir. Günümüzde ülkemizde de en çok rağbet gören hurda çeşitleri arasında birçok farklı hurda türünün olması fiyatların değişmesinde önemli bir unsur olarak değerlendirilmektedir. Hurda alım ve satım işlemlerinin yapılacağı tesisler ve illere göre de bu fiyatlarında değişmesi mümkündür.

Günümüzde hurda çeşitleri arasında şunlar ilk sırada yer almaktadır:

  • Demir hurda,
  • Kağıt hurda,
  • Plastik hurda,
  • Bakır hurda,
  • Alüminyum hurda,
  • Metal hurda vb.

Toplamaya değer ve iyi kazanç sağlayacak hurdalar birçok kişi için gelir kapısı olarak görülmektedir. Ankara hurda fiyatları belirlenirken piyasa koşulları ve hurda çeşitleri temel belirleyici faktör olarak değerlendirilebilir.

Hurda Demir Fiyatları Ne Kadar?

Hurda Demir Fiyatları Ne Kadar?

Hurda demir fiyatları miktar ve demir çeşitlerine göre belirlenmektedir. DKP hurda, ekstra hurda demir, demir talaşı gibi farklı demir çeşitlerine göre fiyatlar da değişecektir. Ankara’da en iyi demir hurda fiyatlarına sahip tesisleri tercih ederek demir hurda satışı ile iyi kazanç elde edilmesi mümkündür.

Demir hurda toplayıcılığı ile iyi bir kazanç elde etmek isteyenlerin ciddi miktarda demir toplamaları gerekecektir. Ankara hurda fiyatları kilosuna göre 4 – 6 lira gibi seviyeler arasında tamamen türüne, miktarına ve tesislere göre değişmektedir.

Bakır Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Bakır hurda fiyatı diğer birçok hurda grubunda olduğu gibi çeşitlerine göre fiyatlandırılmaktadır. Buna göre hurda bakır fiyatları belirlenirken çeşitlerine göre sınıflandırma yapmak mümkündür. Hurda bakır çeşitlerinden bazıları ise şunlardır:

  • Lama bakır,
  • Kırkambar bakır hurda,
  • TTR kırma bakır hurda,
  • Külçe bakır vb.

En pahalı hurda çeşitleri arasında yer alan bakır, kilogram fiyatı ile iyi bir kazanç sağlamak isteyenler için hurda çeşitleri arasında önemli bir yer edinmektedir.

Ayrıca Plastik Hurda Fiyatı bilgilerine bakabilirsiniz.

Alüminyum Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Alüminyum Hurda Fiyatları Ne Kadar?

Alüminyum hurda fiyatı profil çıkma alüminyum, sert alüminyum, ofset matbaa kalıbı hurdası gibi birçok farklı çeşitlerine göre belirlenmektedir. Güncel hurda fiyatlarına göre alüminyum hurda satışı öncesinde ortalama kazançlarınızı belirlemeniz mümkündür. Ankara hurda fiyatları arasında alüminyum hurda fiyatları da belirlenirken birçok değişken kilogram fiyatında etkili olmaktadır.

Oyla post

“Ankara Hurda Fiyatları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

hurda fiyatları