Hurda Kablo Fiyatları

Kablo hurdası fiyatları, elinde yüklü miktarda bu malzemeden bulunduran kişilerin araştırdığı bir konudur. Kablo hurdalarına sahipseniz, en iyi fiyatları veren hurdacılar sayesinde elinizdeki bu malzemeleri nakit paraya dönüştürebilirsiniz. Günümüzde özellikle çeşitli endüstri sektörlerinde sık sık kullanılan kabloların işlevini yitirmesi ve atılacak duruma gelmesi halinde hurdalık olarak kullanılabilir. Bu sebeple hurda kablo fiyatları, bu işi yapan deneyimli hurdacılar tarafından takip edilir.

Kablo Hurdası Fiyatları

Kablo Hurdası Fiyatları

Hurda kablo fiyatı, belirli kriterlere göre değişiklik gösterir. Öncelikle kablo hurdasının hangi amaçla kullanıldığı ve malzeme kalitesi önemlidir. Bununla birlikte hurdalık kablonun türü ve miktarı önemlidir. Yer altı enerji kablolarının hurdası farklı fiyatlarla alıcı bulmaktadır. Güncel verilere göre hurda kablo fiyatları şu şekilde listelenmektedir:

  • Karışık Kablo hurdası 1 kilogramı 47,00 TL
  • Hurda Antigron Kablo 1 kilogramı 59,00 TL
  • Hurda Tek Damar Kalın İç Tesisat Kablosu 79,00 TL
  • Hurda Yer Altı Enerji Kablosu 1 kilogramı 62,00 TL
  • TTR Hurda Kablo 1 kilogramı 68,50 TL
  • Çelik Zırh Hurda Kablo 1 kilogramı 52-34 TL
  • Hurda Fare Yemez Kablo 1 kilogramı 65,00 TL

Güncel Hurdacı Fiyatları

Hurdacı güncel fiyatları arasında kablo hurdasının fiyatları da dikkat çekmektedir. Özellikle elinde geri dönüştürülebilir özelliklere sahip kablo hurdası bulunan kişi ve şirketler hurdacılardan fiyat teklifi alabilirler. Değerinde sunulan hurda kablo fiyatında kilogram baz alınır. Sanayi sektöründe ve özellikle iletişim faaliyetlerinde kullanılan bu kabloların içeriğinde değerli metaller vardır. Hurda kablo alım satımı yapan güvenilir firmalar, web siteleri üzerinden güncel hurda kablo fiyatlarını paylaşmaktadır. Güncel fiyat seçenekleri sayesinde herkes elindeki hurda kabloyu en iyi maliyetlerle değerlendirme şansına sahiptir.

Ayrıca Hurda Belgeli Araç Trafiğe Nasıl Çıkar? Bilgilerine bakabilirsiniz.

Hurda Kablo Fiyat Listesi

Hurda Kablo Fiyat Listesi

Soyulmuş kablo hurda fiyatı da bu alanda en çok merak edilen konular arasındadır. Metal borsasına göre kablolarda kullanılan değerli metallerin fiyatları arttıkça kablo hurdasının fiyatı da yükselecektir. Ayrıca dolar ile satın alınan kablolar, hurdaya çıkarken de güncel dolar kuruna dikkat edilir. İnternet üzerinden hurda kablo fiyatları araştırırken mutlaka deneyimli ve güvenilir hurdacı firmalardan fiyat almaya özen gösterilmelidir.

Oyla post

“Hurda Kablo Fiyatları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

hurda fiyatları