Hurda Karton Fiyatları

Karton hurdası fiyatları, özellikle kağıt ve karton sektöründe imalat işleri yapan firmaları yakından ilgilendiren bir konudur. Son yıllarda geri dönüşüm konusunda büyük ilgi gören maddelerden biri olan karton ve kağıtlar çevrenin korunması için son derece önemlidir. Hurdacıların topladığı karton ve kağıt hurdalarının fiyatları yıl içinde hammadde fiyatlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir. En güncel verilere göre hurda karton fiyatları hakkında detaylı bilgileri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Hurda Karton Fiyatları 2022

Hurda Karton Fiyatları 2022

2022 hurda karton fiyatı, pek çok kişinin internet üzerinden araştırdığı bir konudur. Elinde kilogram bakımından yüklü miktarda hurda karton bulunduran kişi veya şirketler, bu malzemeleri nakit paraya dönüştürebilirler. En güncel verilere göre hurda karton fiyatları 2022 yılında şu şekilde listelenmektedir:

  • 1. Hamur Beyaz Hurda Kağıt 1 kilogram fiyatı 3.25 TL 
  • Değişik Renkli Hurda Kağıt 1 kilogram fiyatı 2.25 TL 
  • Hurda Karton Kağıt 1 kilogram fiyatı 2.25 TL 
  • Bristol Hurda Kağıt 1 kilogram fiyatı 2.25 TL 
  • Hurda Okul Kitabı 1 kilogram fiyatı 2.15 TL 
  • Hurda A4 Fotokopi Kağıdı 1 kilogram fiyatı 2.20 TL 
  • Hurda Peçete Kağıdı 1 kilogram fiyatı 2.20 TL 
  • Kullanılmamış Hurda Gazete 1 kilogram fiyatı 2.20 TL 
  • Kullanılmış Hurda Gazete 1 kilogram fiyatı 2.15 TL 
  • Kuşe Kağıt Hurdası 1 kilogram fiyatı 2.30 TL 

Hurda Kağıt Fiyatları

Kağıt hurdası fiyatları zaman içinde çeşitli nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. En uygun maliyetle ellerindeki hurda kağıt ve kartonları geri kazandırmak ve nakit para elde etmek isteyenlerin bu fiyat değişikliklerini yakından takip etmesi şarttır. Atık kağıt hurdasının fiyatları genellikle hammadde fiyatlarında yaşanan yükseliş ve düşüşlere göre değişiklik gösterir. Hurda kağıtları nakit paraya çevirmenin en kolay yolu hurdacılarla iş yapmaktır.

Ayrıca Hurda Demir Kilosu bilgilerine bakabilirsiniz.

Hurda Karton Çeşitleri

Hurda Karton Çeşitleri

Hurda karton fiyatı, günlük veya haftalık olarak değişiklik gösterebilir. Kilogram cinsine göre hesaplanan hurda kartonları, bulunduğunuz yerdeki hurdacılara güncel fiyatı üzerinden satabilirsiniz. Hurda gazete ve karton gibi tüm hurda çeşitleri çeşitli firmalar tarafından satın alınmaktadır. Geri dönüşüm sürecinde en çok kullanılan hurdalık eşyalardan hurda karton fiyatları konusunda güncel bilgileri web sitemizden takip edebilirsiniz.

Oyla post

“Hurda Karton Fiyatları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

hurda fiyatları