Hurda Kurşun Fiyatı

Kurşun hurdası fiyatı, özellikle bu materyali kullanarak üretim yapan şirketlerin güncel olarak takip ettiği bir konudur. Endüstride çeşitli ürün ve malzemelerin üretiminde kullanılan kurşun madeni, son dönemde ciddi oranda değer kazanan metaller arasındadır. Hurda kurşun fiyatı, sürümden kazanan hurdacılarda yüksek seviyelere ulaşabilir. Elinizdeki kurşun hurdasını en iyi fiyatlarla değerlendirmek istiyorsanız bu hizmeti sunan güvenilir hurdacılardan destek almanız gerekir.

Kurşun Hurdası Fiyatları

Kurşun Hurdası Fiyatları

Hurda kurşun fiyatları her dönemde farklılık gösterebilir. 2022 yılında kurşun hurdasının fiyatları hurdalık kurşunun türüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Tablo halinde hurda kurşun fiyatlarını görüntülemek isteyenler için güncel fiyatlandırma şu şekilde yapılmaktadır:

  • Hurda kurşun boru kilogram fiyatı 26.50 TL
  • Hurda levha kurşun kilogram fiyatı 27.00 TL
  • Hurda çatı minare söküm kurşun kilogram fiyatı 26.50 TL

Bunun dışında diğer hurda kurşun materyallerin hurdacılar tarafından alım fiyatları farklılık gösterebilir. Özellikle internet üzerinden hurdacı arayanlar şirketin iletişim bilgilerini kullanarak ellerindeki hurda kurşunu en iyi fiyatlarla değerlendirme imkanına sahip olabilir. Sanayide en çok kullanılan metallerden kurşunun hurda fiyatı belirli dönemlerde değişiklik gösterebilir.

Ayrıca Kardemir Hurda Fiyatları bilgilerine bakabilirsiniz.

Hurda Kurşun Nerede Bulunur?

Kurşun hurdası, sanayi sektöründe geniş bir alanda ortaya çıkar. Özellikle akü üretimi yapan firmalarda hurda kurşun çok yaygındır. Akülerin pozitif ve negatif levhalarında kurşun bulunmaktadır. Akü üretimiyle ilgilenen firmalarda hurdalık kurşun çok yaygındır. Bunun yanı sıra deniz tabanı temizliği yapılarak oltalardan kopan kurşunlar da hurdalık malzemeler arasında yer alır. Tarihi yapıların çatılarında ve cami minarelerinde söküm kurşun malzemeler yer almaktadır. Buralardan çıkan levhalar hurda kurşun olarak değerlendirilir.

Hurda Kurşun Fiyatı Neye Göre Değişir?

Hurda Kurşun Fiyatı Neye Göre Değişir?

Hurda kurşun fiyatı, temelde arz talep dengesine göre değişiklik gösterir. Bunun yanı sıra kurşun madeninin çıkarılması konusunda birinci elde artan fiyatlar hurda malzemelerin fiyatlarını da yukarı çeker. En uygun fiyatlarla hurda kurşunu değerlendirmek isteyen sanayi şirketleri için avantajlı fiyatlar sunan hurdacılar bulunmaktadır. Sanayi ve endüstri sektörlerinde yaygın şekilde kullanılan kurşun metalinin hurdası da giderek değer kazanmıştır. Bu bakımdan hurda kurşun fiyatı güncel olarak göz önünde bulundurulmalıdır.

Oyla post

“Hurda Kurşun Fiyatı” üzerine bir yorum

Yorum yapın

hurda fiyatları