Hurda Plastik Fiyatları

Plastik hurdası fiyatları özellikle ticari ve üretim alanlarında faaliyet gösteren şirketler açısından büyük önem taşımaktadır. Plastik materyal kullanarak üretim yapan sektörlerde hurda fiyatları yakından takip edilmektedir. Bunun yanı sıra elindeki hurda plastik materyali en ekonomik koşullarda değerlendirmek isteyen küçük işletmeler de hurda plastik fiyatları hakkında araştırma yapabilir. Güncel verilere göre plastik hurdası fiyatları sık sık değişiklik gösterebilir.

Plastik Hurdası Fiyatları

Plastik Hurdası Fiyatları

Hurda plastik fiyatları, malzemenin cinsine ve plastik kalitesine göre değişiklik gösterir. Fabrikalarda atık madde olarak çıkan hurda plastiği çeşitli hurdacılarda değerlendirerek ekonomik fayda sağlanabilir. Plastik kalitesine göre en güncel hurda plastik fiyatları şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Beyaz Şeffaf Naylon Hurda kilogram fiyatı 6.20 ₺
  • Elteks Plastik Hurdası kilogram fiyatı 3.50 ₺
  • Hurda ABS Plastik kilogram fiyatı 4.90 ₺
  • Hurda Jelatin kilogram fiyatı 4.10 ₺
  • Hurda Polipropilen Moblen kilogram fiyatı 5.20 ₺
  • Hurda Polistren Kristal kilogram fiyatı 4.40 ₺
  • Pimapen Çıkma Hurdası kilogram fiyatı 6.50 ₺
  • Temiz Pet Şişe Hurdası kilogram fiyatı 3.20 ₺

Güncel Hurda Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Hurda fiyatındaki değişim özellikle sık sık plastik atık maddesi bulunduran işletmeleri yakından ilgilendiren bir konudur. Tüm hurdalık malzemelerde olduğu gibi plastik hurdasının fiyatının belirleyen temel unsur plastik materyal fiyatıdır. Plastik malzemeler ne kadar pahalı olursa hurdalık plastik fiyatı da o kadar artmaktadır. Bunun dışında hurdalık olarak kullanılan plastiğin kalitesi ve boyutu da maliyetler üzerinde etkilidir. En güvenilir hurdacılardan plastik hurda fiyatlarını yakından takip ederek elinizdeki malzemeleri değerlendirebilirsiniz.

Ayrıca Hurda Kurşun Fiyatı bilgilerine bakabilirsiniz.

Hurda Plastik Fiyat Listesi

Hurda Plastik Fiyat Listesi

Plastik hurdası fiyat listesi üzerinde pek çok farklı plastik materyal görülebilir. Geri dönüştürülebilen plastikten üretilen malzemelerin hurdası değerlendirilerek para kazanılabilir. Bununla birlikte temiz pet şişe plastiği ile pimapen çıkma plastik malzemesi farklı kalitede olduğu için fiyatları da farklılık göstermektedir. Elinizdeki hurda plastiği değerlendirmeden önce mutlaka güvenilir hurdacılardan güncel fiyat alarak ticaret yapmanız tavsiye edilir. Hurda plastik fiyatları konusunda güvenilir hizmet veren hurdacılarla bu tür plastik malzemelerin geri dönüşüme kazandırılmasını sağlayabilirsiniz.

Oyla post

“Hurda Plastik Fiyatları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

hurda fiyatları