Musluk Hurda Fiyatları

Musluk hurdası fiyatları, malzeme kalitesi, tonajı ve diğer kriterlere göre değişiklik gösterebilir. Son dönemde endüstriyel metallerin fiyatlarında hızlı yükseliş olması ile birlikte hurdalık ürünlerin fiyatları da yükselmiştir. Elinizde bulunan çok sayıda musluk hurdasını nakit paraya çevirmek için hurdacılardan fiyat alabilirsiniz. Güncel olarak musluk hurda fiyatları takip eden işletmeler bu materyalleri geri dönüşüme kazandırarak ekonomik açıdan da nakit desteği alabilirler.

Hurda Sarı Fiyatları

Sarı hurda fiyatları arasında musluk ve diğer su tesisatı malzemeleri vardır. Özellikle inşaat sektöründe en çok merak edilen konulardan biri olan hurda sarı fiyatları güncel olarak şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Hurda Ms 70 Hurdası 100,49 TL
  • Hurda Ms 64 90,24 TL
  • Hurda Ms 58 80,49 TL
  • Sarı Musluk Hurdası   65,99 TL
  • Vana Hurdası 65,49 TL
  • Su Saati Hurdası 60,49 TL
  • Kırkanbar Karışık Sarı Hurdası 65,49 TL
  • Kızıl Sarı Hurdası 100,49 TL
  • Sarı Talaş Hurdası 60,49 TL

Görüldüğü üzere hurda musluk, vana ve sarı hurda fiyatları birbirinden farklılık göstermektedir. Hurda malzemenin kalitesi ile tonaj miktarı fiyatlar üzerinde önemli bir etki yarattığı için hurda ticareti yaparken bu detaylara dikkat edilmelidir.

Musluk Hurdası Fiyatları

Musluk Hurdası Fiyatları

Musluk hurda fiyatı hakkında en güncel verileri takip ederek aradığınız fiyatlara ulaşabilirsiniz. Hurda sarı olarak da bilinen musluk hurdası, genellikle inşaat sektöründe en çok araştırılan konular arasındadır. Bununla birlikte çeşitli firmalarda ve fabrikalarda da musluk hurdası çok sayıda çıkabilir. İnternet üzerinden hurdacı web sitelerine ulaşarak musluk hurdası fiyatları hakkında en güncel bilgilere ulaşmak mümkündür. İç ve dış piyasadaki hurda musluk fiyatları takip edilerek hurda ticaretinde verimli sonuçlara ulaşmak mümkündür.

Ayrıca 2. El Hurda Fiyatları bilgilerine bakabilirsiniz.

Güncel Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları güncel olarak malzemenin kalitesine göre değişiklik gösterir. Her hurda musluğun üretiminde kullanılan malzemeler birbirleri ile aynı olmayabilir. Bu yüzden hurda fiyatları güncel olarak farklı kriterlere göre değişiklik gösterir. Web sitemiz üzerinden güncel hurda fiyatlarını kontrol ederek aradığınız malzemelerin hurdalık maliyetleri hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Endüstriyel metallerin fiyatında yaşanan yükseliş ile birlikte musluk hurda fiyatları da inişli çıkışlı bir grafik çizmektedir.

5/5 - (1 vote)

“Musluk Hurda Fiyatları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

hurda fiyatları